Misie z misjąPrzedszkola w najbiedniejszych rejonach Afryki nie są znane. Dzieci pozbawione opieki podczas gdy rodzice pracują w polu bardzo często ulegają poparzeniom od ogniska, skaleczeniom, a w ekstremalnych przypadkach padają łupem dzikich zwierząt.

Chcielibyśmy wybudować przedszkole na północy Kamerunu w pobliżu miejscowości Figuil, gdzie pracuje misjonarz Ojciec Alojzy Chrószcz. Koszt jego budowy to 1500 Euro. Mury wzniosą z własnoręcznie wypalanych cegieł rodzice dzieci, natomiast Polacy ufundują blaszany dach i ławki dla dzieci. Edukacja to najlepszy sposób, aby dzieci mogły wyrwać się z kręgu biedy i zmienić swoją przyszłość.

Image

Misie zrobione przez Siostrę Cecylię Śmiech i Panie z klubu Włóczkersów będą dostępne w formie cegiełek na profilu Fundacji.
Do Akcji mogą też dołączyć szkoły i przedszkola, które chciałyby zorganizować u siebie kiermasze i sprzedawać ręcznie wyrobione misie.

 Regulamin w formacie Word | lub PDF

Wszystkich zainteresowanych Akcją zachęcamy do kontaktu z Fundacją pod numerem: 609210184

Image
logo.png

Serwisy zewnętrzne

Strona powstała przy użyciu szablonu z JoomShaper.com oraz platformy z Joomla.org
Nasza witryna używa narzędzia Google Analytics w celu analizy jej użytkowania. Korzystanie z witryny jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookie.