Protetyk słuchu w Afryce

W Kamerunie osoby niesłyszące nie mogą liczyć na żadną specjalistyczną pomoc. W tym kraju być niepełnosprawnym, to często być przeklętym i niegodnym życia. Dzięki Polakom powstała tam wyjątkowa szkoła - jedyna na cały kraj, którą prowadzi polska świecka misjonarka Ewa Gawin. Stworzyła ona miejsce bezpieczne dla dzieci z różnymi niepełnosprawnościami, głównie niedosłyszącymi.

Image

Jakie jest największe marzenie uczniów tej szkoły? Po prostu… słyszeć! Wolontariusze Fundacji „Redemptoris Missio” mogą to marzenie zrealizować. Dzięki naszym sponsorom i zaprzyjaźnionym firmom posiadamy sprzęt diagnostyczny i aparaty słuchowe. Mamy też specjalistów gotowych wyjechać, aby nieść pomoc. Uzupełnić musimy tylko środki na podróż do Kamerunu.

 W Europie mamy wykwalifikowanych specjalistów i dysponujemy nowoczesnym sprzętem, tymczasem w Afryce ludzie niesłyszący zepchnięci są na margines życia społecznego. Chcemy by dzieci, którym zamierzamy pomóc miały możliwość rozwinąć swoje umiejętności i nauczyć się funkcjonować w społeczeństwie bez poczucia odizolowania. Chcemy by zaczęły słyszeć, usłyszały głosy swojej mamy, rodzeństwa, by mogły nauczyć się mówić.

Wpłacając najmniejszą nawet kwotę mogą Państwo nam w tym pomóc!

Wpłaty można również kierować na konto Fundacji, koniecznie z dopiskiem „Protetyk Słuchu w Afryce”
Fundacja Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio, ul. Junikowska 48, 60-163 Poznań
Nr konta: 09 1090 2255 0000 0005 8000 0192

Wspierające Firmy

Image

Image

Image

Image

Image

Image
logo.png

Serwisy zewnętrzne

Strona powstała przy użyciu szablonu z JoomShaper.com oraz platformy z Joomla.org
Nasza witryna używa narzędzia Google Analytics w celu analizy jej użytkowania. Korzystanie z witryny jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookie.